Opinia o naczyniu żaroodpornym - firma Termisil

Tym razem firma Termisil jest gościem w moim domu a dokładnie rzecz ujmując jej produkt. Naczynia żaroodporne nie są mi obce, samo bowiem używam ich od lat.Firma tak reklamuje swój produkt:

System Grill&Drop to innowacja polskiej firmy Termisil, której produkty znane są z szeregu pożądanych właściwości: nie matowieją w zmywarce, są odporne na zarysowania i nagłe zmiany temperatur. Szkło Termisil z którego są wykonane, jest niezwykle wytrzymałe na zakres temperatur od -50st.C do +500st.C. Co ważne, naczynia są także komfortowe w użyciu – to wielka zaleta, można bowiem bez obaw o zdrowie i wartości odżywcze potraw, przechowywać je w lodówce czy też podgrzewać w mikrofalówce. Zwracamy szczególną uwagą na bezpieczeństwo, dlatego nasze produkty nie wchodzą w reakcję z żywnością, nie absorbują zapachów i są w 100% bezpieczne dla dzieci – nie zawierają alergenów.W pokrywie zastosowaliśmy specjalne szklane krople, dzięki czemu uzyskujemy efekt w postaci równomiernego nawilżania pieczonej potrawy. Natomiast dno naczynia skonstruowane jest z wykorzystaniem szklanych ryfli, za pomocą których potrawa jest chroniona przed przywieraniem. Tak zaprojektowane naczynie do pieczenia gwarantuje termo-obieg aromatu i pary wodnej, czyniąc potrawy soczystymi, miękkimi i aromatycznymi.
Po pierwszym teście mogę napisać, iż potrawa naprawdę jest soczysta i nie przywiera mocno do dna. Po przygotowaniu brudne naczynie znalazło się w zmywarce. Nie widać śladów użytkowania. Bardzo przydatne naczynie, szczególnie, że jest z pokrywą.Naczynie jest o pojemności 2,4 l. Myślę, więc że idealnie się nadaje do zapiekanek, mniejszych porcji mięs i do duszenia warzyw.PustaMiska - akcja charytatywna
Top Blogi


Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów


Blogerki kosmetyczne, artykuły dla kobiet 12 UnReal


Durszlak.plKopiowanie
oraz wykorzystywanie
zdjęć mojego autorstwa
bez mojej zgody
zabronione!