Blog > Komentarze do wpisu
Ha - Noi (Lotos) w Będzinie

Źródło:www.ha-noi.pl

Ha-Noi nie jest wcieleniem ekskluzywnej restauracji, bardziej pasuje tutaj określenie „bar mleczny”. Jednakże nie dajmy się zwieść wystrojowi wnętrza. Może nie jest to restauracja najbardziej przytulna ani klimatyczna ale to co serwuje kucharz, wynagradza inne niedogodności. Dzięki daniom, które można tam spożyć a jest z czego wybierać bo lokal oferuje kuchnie polską, chińską oraz wietnamską, miejsce to przyciąga rzeszę klientów. Jeżeli chodzi o wnętrze, na ścianach możemy zauważyć elementy orientalne, stoły są proste, tak samo jak i reszta wystroju. Skupmy się jednak na potrawach. Napewno z kuchni polskiej mogę zaproponować gulasz z żołądków czy też flaczki wołowe, nie dość, że porcje są ogromne to jeszcze bardzo smaczne i nie drogie. Jednakże, gdy nasz apetyt jest wilczy, doskonałym uzupełnieniem będzie placek po węgiersku z gulaszem – porcja również duża – jaki i zestaw pierogów. Wszystko w zależności od tego na co mamy ochotę. Dla osób o mniejszym apetycie nie polecam zamawianie dwóch dań bo jest niewykonalne ich całościowe spożycie.

Jeżeli jesteśmy smakoszami kuchni chińsko-wietnamskiej, zdecydowanie wybór dań zadowoli nawet najbardziej wybrednego klienta. Trudno mi polecić jedno konkretne danie, bo za każdym razem każde z nich smakuje wybornie. Do mięsa w danym sosie jest podawany ryż oraz surówka. Naprawdę polecam ten lokal, w którym nie dość, że smacznie i dobrze zjemy, to jednocześnie nasz budżet nie zostanie mocno naderwany. Czego niestety nie można powiedzieć o większości wymuskanych restauracjach, z hucznymi nazwami potraw, przepychem w wystroju ale marnym i drogim jedzeniu.

 

JEDZENIE: ***** ( 1-5 )

CZAS OBSŁUGI: 5 MIN

JAKOŚĆ OBSŁUGI:  ***** ( 1-5 )

WYSTRÓJ: * ( 1-5 )

DOJAZD: AUTOBUS, SAMOCHÓD, POCIĄG

STRONA INTERNETOWA: www.ha-noi.pl

CENA : DOŚĆ NISKA

Ha - Noi

ul. Bema 4 A

Będzin

tel. 32 792 420 080

środa, 24 listopada 2010, 9moniam

Polecane wpisy

  • Rastauracja Chata z Zalipia

    Tym razem zachęcona wyglądem chatki na jaką stylizowana jest restauracja, postanowiłam ją odwiedzić i spróbować tutejszych specjałów. Niestety widok zupełnie ni

  • Restauracja Angelo w Katowicach - Smacznego na Śląsku

    Dzięki portalowi Uroda i zdrowie mogłam gościć w restauracji Angelo w Katowicach mieszczącej się przy ul. Sokolskiej 24. Dziś napiszę Wam o swoich wrażeniach.

  • Restauracja Novotel w Katowicach

    Źródło: http://przewodnikpopolsce.globallink.pl/novotel-katowice-centrum,2,podglad.html Jakiś czas temu miałam okazję być na szkoleniu w Katowicach, któ

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:


PustaMiska - akcja charytatywna
Top Blogi


Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów


Blogerki kosmetyczne, artykuły dla kobiet 12 UnReal


Durszlak.plKopiowanie
oraz wykorzystywanie
zdjęć mojego autorstwa
bez mojej zgody
zabronione!